The Mandalorian - wyciekł zwiastun! Pierwszy serial aktorski w świecie Gwiezdnych Wojen

Gwiezdne Wojny wyruszają na podbój świata serialu. The Mandalorian to pierwszy serial aktorski, który został wyprodukowany dla platformy Disney+. Oto zwiastun i szczegóły.

Gwiezdne Wojny wyruszają na podbój świata serialu. The Mandalorian to pierwszy serial aktorski, który został wyprodukowany dla platformy Disney+. Oto zwiastun i szczegóły.

The Mandalorian rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach z Powrotu Jedi, gdy Imperium już upadło, ale Najwyższy Porządek jeszcze się nie pojawił. Bohaterem jest samotny rewolwerowiec, który pracuje jako łowca nagród w Zewnętrznych Rubieżach galaktyki daleko od wpływów Nowej Republiki.

Twórcą serialu i showrunnerem jest Jon Favreau, który napisał scenariusz każdego odcinka. Podczas panelu powiedział, że w serialu mamy spodziewać się wielu elementów ze starego kanonu Gwiezdnych Wojen, ale też czerpią inspiracje z różnych źródeł. Między innymi z westernów i filmów o samurajach, które napędzały wyobraźnie George'a Lucasa. Obiecuje, że fani Gwiezdnych Wojen, który są z uniwersum od 40 lat, znajdą tu wiele dobrego dla siebie.

Na temat tytułowego bohatera wyjawili, że jest to twardziel, którego kodeks moralny nie jest zbytnio bohaterski. Pascal mówi, że najbardziej inspirował się postaciami granymi przez... Clinta Eastwooda w westernach. Gina Carano wciela się w postać Cary Dune, która była żołnierzem z imperialnego oddziału shock trooper. Aktorka sama wykonywała wszystkie sceny kaskaderskie. Weathers wciela się w bohatera zwanego Greef Marga (pisownia ze słuchu), który jest szefem gildii łowców nagród. Szuka kogoś, kto ma zdobyć określony produkt dla klienta i tak wynajmuje głównego bohatera. Podczas pracy potrzebowali szturmowców i... zaprosili do tego fanów z 501. Legionu, którzy zagrali w serialu w swoich kostiumach! Statek tytułowego Mandalorianina został zbudowany w tradycyjny sposób przez najlepszych speców z ILM, którzy pracowali przy Oryginalnej Trylogii. Stworzyli model, który animowali bez efektów komputerowych. Pod tym względem wszystko jest tworzone w duchu Gwiezdnych Wojen, gdzie jest równowaga pomiędzy efektami komputerowymi, a praktycznymi.

Jest nagranie pełnoprawnego zwiastuna:

Od 30 sekundy:

Podczas panelu pokazano wideo z pierwszymi scenami z filmu oraz planu. Na razie klip nie został oficjalnie opublikowany. Można obejrzeć nagranie kamerą. Wklejamy alternatywne źródła na wypadek usunięcia.

Zobaczcie oficjalne zdjęcia z serialu:

Za kamerą stoją Dave Filoni (twórca Star Wars Rebeliantów), Taika Waititi (Thor: Ragnarok), Deborah Chow (Jessica Jones), Rick Famuyiwa (Dope) i Bryce Dallas Howard (Solemates).

Za muzykę odpowiada zdobywca Oscara Ludwig Göransson, który został nagrodzony za Czarna Pantera. W obsadzie są Pedro Pascal, Gina Carano, Giancarlo Esposito, Emily Swallow, Carl Weathers. Omid Abtahi, Werner Herzog i Nick Nolte.

Obejrzyj panel serialu:

Premiera światowa odbędzie się 12 listopada 2019 roku.

Źródło: YouTube / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Gina Torres

Gina Torres

ur. 1969, kończy 50 lat

Al Pacino

Al Pacino

ur. 1940, kończy 79 lat

Anna Radwan-Gancarczyk

Anna Radwan-Gancarczyk

ur. 1966, kończy 53 lat

Jeffrey DeMunn

Jeffrey DeMunn

ur. 1947, kończy 72 lat

Andrea Osvárt

Andrea Osvárt

ur. 1979, kończy 40 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV