Przeczytaj w weekend

Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów - zwiastun 7. sezonu! Darth Maul, Mandalorianie i bitwy!

Platforma Disney+ odkrywa karty na temat 7. sezonu serialu Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów. Zwiastun pokazuje, że będzie to wybuchowy koniec serialu.

Platforma Disney+ odkrywa karty na temat 7. sezonu serialu Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów. Zwiastun pokazuje, że będzie to wybuchowy koniec serialu.

Nadszedł czas na koniec serialu Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów. W oficjalnym opisie fabuły czytamy, że zobaczymy wydarzenia, które bezpośrednio wprowadzą widzów do historii z filmu Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów. Platforma Disney+ zapowiada epicki konkluzję i zwiastun udowodnia, że nie są tylko puste słowa.

Widzimy, że ważnym wątkiem będą Mandalorianie i ostateczna walka na tej planecie, w której kluczem będzie legendarny Darth Maul, który w poprzednich sezonach próbował przejąć tam władzę. Ahsoka Tano powraca i zapowiada się emocjonujący pojedynek z Lordem Sithów.

Dave Filoni nie zapomniał zarysować w zwiastunie tytułową Wojnę Klonów, więc mamy bitwy na lądzie z udziałem klonów oraz droidów, a także widowiskowe starcia w kosmosie. Czyżby wszystko miało zakończyć się bitwą o Coruscant, która rozpoczyna Zemstę Sithów?

W obsadzie dubbingu są: Matt Lanter (Anakin Skywalker), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), Dee Bradley Baker (Kapitan Rex i klony), James Arnold Taylor (Obi-Wan Kenobi), Katee Sackhoff (Bo-Katan) i Sam Witwer (Darth Maul).

Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów - zwiastun 7. sezonu

Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów - kiedy premiera 7. sezonu?

Platforma Disney+ zaplanowała premierę światową na piątek, 21 lutego 2020 roku. Zatem pierwszy odcinek będzie dostępny zapewne w godzinach porannych, tak jak miało to miejsce z The Mandalorian

nullfot. Disney+

Źródło: Disney+ / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV