Gypsy – Netflix zamawia kolejny serial

Platforma internetowa Netflix zamówiła 1. sezon nowego thrillera psychologicznego pt. Gypsy, którego twórczynią jest Lisa Rubin oraz Universal Television.

Platforma internetowa Netflix zamówiła 1. sezon nowego thrillera psychologicznego pt. Gypsy, którego twórczynią jest Lisa Rubin oraz Universal Television.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Gypsy to produkcja, która opowie historię Jean Holoway - terapeutki, która rozwija niebezpieczne i intymne relacje z ludźmi, z którymi żyją jej pacjenci. Liza Chasain i Lisa Rubin będą producentkami wykonawczymi.

Czytaj także: Rachel Keller w obsadzie Legion – spin-offu serii X-Men

Obecnie Lisa Rubin pracuje również nad adaptacją bestsellerowej powieści Byłam tu (I Was Here) Gayle Forman oraz nad adaptacją książki Food Whore dla studia DreamWorks.

1. sezon serialu Gypsy będzie miał 10 odcinków, a premiera zaplanowana jest na 2017 rok. Niebawem ruszą castingi do głównych ról.

Źródło: ComingSoon / Fot. Netflix

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV