Hannah New z główną rolą żeńską w „Black Sails”

Brytyjska aktorka Hannah New dołączyła do obsady nowego serialu stacji Starz pt. Black Sails, którego producentem wykonawczym jest Michael Bay.

Brytyjska aktorka Hannah New dołączyła do obsady nowego serialu stacji Starz pt. Black Sails, którego producentem wykonawczym jest Michael Bay.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Twórcami Black Sails są Jon Steinberg i Robert Levine. Akcja skupi się na przygodach słynnego kapitana Flinta (w tej roli Toby Stephens) i jego niezłomnej załogi. Flint jest jednym z najbłyskotliwszych piratów swoich czasów. Pewnego razu do jego załogi dołącza młody John Silver. Zagrożeni zniszczeniem, walczą o przetrwanie wyspy New Providence, najstraszniejszej przystani dla bandytów i złoczyńców. Wydarzenia mają rozgrywać się 20 lat przed wydarzeniami z klasycznej książki "Wyspa skarbów" Roberta Louisa Stevensona.

Szczegóły dotyczące bohaterki, którą ma grać Hannah New trzymane są w tajemnicy. Wiadomo tylko, że aktorka ma zagrać Eleanor - piękną właścicielkę pirackiej knajpy Open Nassau.

Premiera Black Sails na stacji Starz planowana jest na 2014 rok.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV