Przeczytaj w weekend

HBO rezygnuje z programów erotycznych. Pornhub spieszy na ratunek

Na antenie HBO emitowano programy i seriale erotyczne przeznaczone dla dorosłych, jednak teraz zarząd stacji postanawia z nich zrezygnować. Serwis Pornhub jest gotowy na przejęcie tych treści i pomoc w procesie ich produkcji.

Na antenie HBO emitowano programy i seriale erotyczne przeznaczone dla dorosłych, jednak teraz zarząd stacji postanawia z nich zrezygnować. Serwis Pornhub jest gotowy na przejęcie tych treści i pomoc w procesie ich produkcji.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  pornhub 

Zarząd HBO zdecydował, że stacja rezygnuje z emitowania wieczornych programów i seriali erotycznych kierowanych do widzów dorosłych. Teraz do tematu odniósł się serwis pornograficzny, Pornhub, który jest gotów przejąć te treści i dystrybuować je u siebie. Corey Price z zarządu portalu wyraził ubolewanie i dodał, że tym samym w HBO kończy się aktualnie pewna epoka. Potwierdza również, że z jego informacji wynika, że zainteresowanie takimi treściami jest nadal duże, w związku z czym Pornhub jest na nie otwarty. Jak mówi Price:

Możemy potwierdzić nieustający popyt na treści dla dorosłych i uważamy, że w promowaniu tego typu pozytywnych obrazów jest ogromna wartość. To powiedziawszy, chcielibyśmy przedłużyć tę ofertę i pomóc przy produkowaniu kolejnych odcinków seriali pokazujących nagość. Jesteśmy gotowi gościć je na naszej platformie HD Pornhub Premium (...). Chcielibyśmy również dystrybuować poprzednie sezony wspomnianych programów, by fani mogli cieszyć się nimi 24 godziny na dobę. W końcu wszystkim nam zależy na penetracji nowych rynków. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tej dyskusji i mamy szczerą nadzieję, że dzięki temu nasi fani otrzymają nowe, atrakcyjniejsze treści.

Pornhub zauważa, że HBO ostatnimi czasy coraz bardziej odsuwa się od treści erotycznych, jednak robi to po cichu. Dzisiejsze oświadczenie zwraca uwagę na zaistniały problem.

Na razie nie ma odpowiedzi HBO.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Pornhub

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV