Repertuar kin Nowość Program TV

HBO rezygnuje z programów erotycznych. Pornhub spieszy na ratunek

Na antenie HBO emitowano programy i seriale erotyczne przeznaczone dla dorosłych, jednak teraz zarząd stacji postanawia z nich zrezygnować. Serwis Pornhub jest gotowy na przejęcie tych treści i pomoc w procesie ich produkcji.

Zarząd HBO zdecydował, że stacja rezygnuje z emitowania wieczornych programów i seriali erotycznych kierowanych do widzów dorosłych. Teraz do tematu odniósł się serwis pornograficzny, Pornhub, który jest gotów przejąć te treści i dystrybuować je u siebie. Corey Price z zarządu portalu wyraził ubolewanie i dodał, że tym samym w HBO kończy się aktualnie pewna epoka. Potwierdza również, że z jego informacji wynika, że zainteresowanie takimi treściami jest nadal duże, w związku z czym Pornhub jest na nie otwarty. Jak mówi Price:

Możemy potwierdzić nieustający popyt na treści dla dorosłych i uważamy, że w promowaniu tego typu pozytywnych obrazów jest ogromna wartość. To powiedziawszy, chcielibyśmy przedłużyć tę ofertę i pomóc przy produkowaniu kolejnych odcinków seriali pokazujących nagość. Jesteśmy gotowi gościć je na naszej platformie HD Pornhub Premium (…). Chcielibyśmy również dystrybuować poprzednie sezony wspomnianych programów, by fani mogli cieszyć się nimi 24 godziny na dobę. W końcu wszystkim nam zależy na penetracji nowych rynków. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tej dyskusji i mamy szczerą nadzieję, że dzięki temu nasi fani otrzymają nowe, atrakcyjniejsze treści.

-
-

Pornhub zauważa, że HBO ostatnimi czasy coraz bardziej odsuwa się od treści erotycznych, jednak robi to po cichu. Dzisiejsze oświadczenie zwraca uwagę na zaistniały problem.

Na razie nie ma odpowiedzi HBO.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Pornhub

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Endgame – Avengers w komiksach mieli…

W obliczu przyszłorocznego Avengers: Endgame chcemy Wam zaprezentować listę najważniejszych historii, w których drużyna Mścicieli…

Piotr Piskozub
-

Avengers: Endgame – fani MCU tworzą…

Fani MCU tworzą już liczne fanarty do Avengers: Endgame - trzeba przyznać, że niektóre prace…

Michał Kujawiński
-

Venom – lubicie, nie lubicie? Za…

Filmowy Venom odniósł duży sukces finansowy i prawdopodobnie możemy spodziewać się drugiej odsłony. Spójrzmy jednak,…

Norbert Zaskórski
-

Bumblebee – recenzja filmu

Bumblebee to spin-off serii Transformers, którego bohaterem jest tytułowy Autobot. Tym razem za sterami produkcji…

Ocena recenzenta:
8
Michał Kujawiński
-

Marvel – do kogo należą bohaterowie…

Rok 2018 był niezwykle ważny dla produkcji Marvela. Nastąpiło wiele przełomowych rzeczy, które zmieniły wiele…

Michalina Reda
-

Spider-Man: Daleko od domu – wyciekły…

Spider-Man: Daleko od domu to nadchodzący film MCU, w którym powróci Peter Parker. I choć…

Co o tym sądzisz?