Przeczytaj w weekend

Wiemy, o czym będzie kolejny film Smarzowskiego!

28 września do kin wejdzie długo oczekiwany film Wojciecha Smarzowskiego Kler, ale jeszcze w tym roku ruszą prace nad kolejną produkcją reżysera.

28 września do kin wejdzie długo oczekiwany film Wojciecha Smarzowskiego Kler, ale jeszcze w tym roku ruszą prace nad kolejną produkcją reżysera.

Wojciech Smarzowski lubi poruszać w swoich filmach trudne tematy społeczne i historyczne. Mogliśmy się o tym przekonać w Weselu, Wołyń, Drogówka czy Róża.

Jak udało nam się ustalić tym razem reżyser postanowił przedstawić na ekranie trudne związki pomiędzy społecznością polską i żydowską. Film nosi tytuł Jedwabne wesele, a zdjęcia do niego maja ruszyć w grudniu tego roku. Nie wiemy na razie nic więcej o fabule, ani obsadzie. Przewidujemy, że premiera odbędzie się w drugiej połowie 2019 roku.

Źródło: naEKRANIE.pl / zdjęcie główne: Wikimedia Commons

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV