HBO zamawia pierwszy sezon „The Leftovers” Damona Lindelofa
To ma być jeden z hitów ramówki stacji HBO w 2014 roku. Zielone światło na rozpoczęcie produkcji pierwszego sezonu otrzymał serial "The Leftovers" autorstwa Damona Lindelofa.
To ma być jeden z hitów ramówki stacji HBO w 2014 roku. Zielone światło na rozpoczęcie produkcji pierwszego sezonu otrzymał serial "The Leftovers" autorstwa Damona Lindelofa.
Nowy serial dramatyczny Damona Lindelofa (Lost) otrzymał zamówienie pierwszej serii, która składać się będzie z 10 odcinków. Pilotowy odcinek "The Leftovers" wyreżyserował Peter Berg. Scenariusz razem z Lindelofem napisał Tom Perrotta. Projekt oparty jest na książce Perrotty, a główną rolę zagra Justin Theroux. Ambitna produkcja opowiadać będzie o wydarzeniach po biblijnym końcu świata, który nie przebiegł zgodnie z oczekiwaniami. Ma to historia osób, które nie załapały się na sąd ostateczny i pozostały na Ziemi. Od momentu tak zwanej Paruzji świat już nigdy nie będzie wyglądać tak samo.
W obsadzie "The Leftovers" znajduje się sporo gwiazd na czele z Liv Tyler i Christopherem Ecclestonem. W serialu zagrają również: Amy Brenneman, Chris Zylka, Margaret Qualley, Carrie Coon, Emily Meade, Amanda Warren, Ann Dowd, Michael Gaston, Max Carver, Charlie Carver, Annie Q, Paterson Joseph i Brad Leland. Produkcją zajmie się studio Warner Bros. TV, z którym Lindelof niedawno podpisał umowę. Twórca Zagubionych zajmie się prowadzeniem produkcji "The Leftovers" i będzie też producentem wykonawczym.
Premiera "The Leftovers" zaplanowana jest na 2014 rok.
naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1970, kończy 55 lat
ur. 1988, kończy 37 lat
ur. 1969, kończy 56 lat
ur. 1940, kończy 85 lat
ur. 1977, kończy 48 lat