Przeczytaj w weekend

„Hellblade” z czasową wyłącznością dla PlayStation 4

Ninja Theory podzieliło się kilkoma istotnymi informacjami związanymi z ich nową produkcją, grą pod tytułem Hellblade.

Ninja Theory podzieliło się kilkoma istotnymi informacjami związanymi z ich nową produkcją, grą pod tytułem Hellblade.

Michał Czubak
Michał Czubak

Hellblade, od twórców Devil May Cry czy Enslaved: Odyssey to the West, zapowiedziane zostało na GamesComie podczas konferencji Sony. Nigdy jednak nie padło żadne słowo wskazujące na to, żeby gra miała być tytułem na wyłączność PlayStation 4. Tak też się nie stanie. Gra ukaże się również na innych platformach, ale w pierwszej kolejności zagrają w nią posiadacze PlayStation 4.

Ninja Theory postanowiło rzucić nieco więcej światła na produkcję. Przede wszystkim - Hellblade nie będzie grą z otwartym światem. To zupełnie świeża marka studia, nad którą pracuje tylko 12 osób. Gra nie powinna być łączona z rzekomym sequelem Heavenly Sword, ponieważ w żaden sposób nie korzysta z tamtej marki. Nowy tytuł studia skupi się wyłącznie na trybie dla jednego gracza. W grze pojawią się bossowie, których gracze będą eliminowali mieczem lub innymi broniami - twórcy jeszcze nie zdecydowali w tej kwestii.

Zobacz także: "Hellblade" to sequel "Heavenly Sword"?

W przyszłym tygodniu poznamy kolejny materiał wideo związany z nowym, jak sami twórcy mówią, "indykiem AAA" od Ninja Theory. Tymczasem przypominamy targowy zwiastun gry z GamesComu.

Źródło: gamepur.com

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV