Helstrom - znamy obsadę mrocznego serialu od Marvela i Hulu

Portal Deadline opublikował listę aktorów, którzy wezmą udział w projekcie Helstrom, horrorowej produkcji Marvela i Hulu.

Portal Deadline opublikował listę aktorów, którzy wezmą udział w projekcie Helstrom, horrorowej produkcji Marvela i Hulu.

Michał Kujawiński
Michał Kujawiński
Tagi:  marvel 

Jakiś czas temu informowaliśmy was, że ruszyły zdjęcia do serialu Helstrom od Marvela i Hulu. Spodziewaliśmy się, że niedługo powinniśmy poznać odtwórców głównych ról. Te informacje dostarcza portal Deadline.

Bohaterami serialu Helstrom będą Daimon i Ana, którzy są dziećmi tajemniczego i potężnego seryjnego mordercy. W rolę Daimona wcieli się Tom Austen (Grantchester), zaś Sydney Lemmon (Fear the Walking Dead) sportretuje postać Any. Poznaliśmy też pozostałych członków głównej obsady: Elizabeth Marvel jako Victoria Helstrom, Robert Wisdom jako Caretaker, June Carryl jako Dr Louise Hastings, Ariana Guerra jako Gabriella Rosetti i Alain Uy w roli Chrisa Yena. 

Serial ma liczyć 10 odcinków i nie wiadomo jeszcze, w jakiej formule pojawiać będą się na platformie Hulu. Showrunnerem produkcji jest Paul Zbyszewski, który bardzo cieszy się z doboru obsady, która posiada pokaźny wachlarz umiejętności i aktorzy potrafią odnaleźć się w różnych gatunkach: od thrillera po komedię i akcję. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery.

Źródło: deadline.com/zdjecie główne: marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV