Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "  

Advertisement
 

Henry Cavill udźwignie rolę Wiedźmina – jest komentarz Geralta z gier

Amerykański aktor, udzielający głosu Geraltowi w angielskiej wersji językowej gier o Wiedźminie, wypowiedział się na temat zaangażowania Brytyjczyka do głównej roli w serialu. Czy jego zdaniem Henry Cavill udźwignie rolę?

Wczoraj informowaliśmy Was, że Michał Żebrowski skomentował w mediach społecznościowych fakt, że Henry Cavill został wybrany do roli Geralta z Rivii. Nie jest on jednak jedynym „Wiedźminem”, który postanowił skomentować tę sytuację.

Doug Cockle to amerykański aktor, który znany jest przede wszystkim z udzielania głosu postaciom w grach. To właśnie jego głos możemy usłyszeć w angielskiej wersji językowej serii Wiedźmin od CD Projekt RED, a już wkrótce ponownie usłyszymy go jako Białego Wilka – tym razem w SoulCalibur VI. Aktor również nie omieszkał skomentować niedawno ujawnionej informacji o zaangażowaniu Cavilla do głównej roli w serialu The Witcher tworzonym przez Netfliksa.

Ludzie ciągle mnie o to pytają więc odpowiem – uważam, że Henry Cavill świetnie spisze się jako Geralt z Rivii. Oczywiście, zrobi to na swój sposób, tak jak powinien i nie mogę doczekać się co zrobi Lauren S. Hissrich i cały zespół Netfliksa. To będzie magia – możemy przeczytać na Twitterze aktora. 

-
breaking
-

Data premiery The Witcher nie została jeszcze ujawniona – prawdopodobnie zadebiutuje on na przełomie 2019 i 2020 roku. Mówi się również, że w listopadzie tego roku mają rozpocząć się zdjęcia do serialu.

Źródło: twitter.com / fot. CD Projekt RED
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – grafiki superbohaterów…

Do sieci trafiły nowe grafiki postaci z filmu Avengers: Koniec gry. Zobaczymy je na materiałach…

Adam Siennica
Plotka
-

Gotham – tak będzie wyglądać Joker?…

Gotham nie tylko pokaże Batmana w ostatnich odcinkach serialu, ale także w pełni ukształtowanego Jokera.…

Adam Siennica
-

Bumblebee to reboot? Hasbro potwierdza

Bumblebee miał bardzo luźny związek z filmami serii Transformers. Pomimo tego producenci zapewniają, że to…

Adam Siennica
-

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw…

Dwayne Johnson opublikował zdjęcia z ostatniego dnia na planie filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i…

Adam Siennica
-

Code 8 – fragment filmu sci-fi…

Code 8 to pełnometrażowy film science fiction oparty na krótkometrażówce pod tym samym tytułem. Do…

Adam Siennica
-

Shallow po polsku. Zobacz covery piosenki…

Shallow po polsku - naprawdę stworzono covery z tekstem przetłumaczonym na język polski. Czy brzmią…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]