Menu

Aktualności

Historia Hulka rozpisana na 3 filmy. Nowe zdjęcia złoczyńców z Avengers: Infinity War

Mark Ruffalo zdradził podczas imprezy D23 nową informację o postaci Hulka w nadchodzących filmach. Do sieci trafiły lepsze zdjęcia Czarnego Zakonu, czyli elitarnych żołnierzy na usługach głównego czarnego charakteru Avengers: Infinity War.
Mark Ruffalo w rozmowie z Fandango wyjawia, że w Thor: Ragnarok zajdzie wiele zmian w Hulku i ta nowa historia będzie kontynuowana aż do Avengers 4.

– Następuje wielka zmiana w Bannerze i Hulku. Nie zostaje ona rozwiązana w Infinity War, bo jej kulminacja nastąpi w kolejnej części. Thor 3 jest początkiem zmian w Bannerze i Hulku – wyjaśnia.

Natomiast Don Cheadle potwierdza, że War Machine wyzdrowieje po ranach, jakich doznał w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Innymi słowy najwyraźniej będzie walczyć ramię w ramię z resztą superbohaterów w Avengers: Infinity War.

Czytaj także: Opis zwiastuna Avengers: Infinity War

Video Thumbnail
First Look at Avengers: Infinity War's Black Order - D23 Expo 2017

Thanos to główny złoczyńca Avengers: Infinity War. Ma on oddział elitarnych wojowników zwany Czarnym Zakonem. W jego skład wchodzą Corvus Glaive, Proxima Midnight, The Ebony Maw i Cull Obsidian (według informacji z D23 tak ma nazywać się komiksowy Black Dwarf). Zobaczcie nowe materiały przedstawiające makiety tych postaci oraz bannery reklamowe promujące najnowsze filmy Marvela na czele z Ant-Man and the Wasp.

Nie wiadomo, kiedy zadebiutuje oczekiwany zwiastun Avengers: Infinity WarJoe Russo, współreżyser filmu, w jednym z wywiadów powiedział jedynie: „soon”, co można przetłumaczyć na „wkrótce” lub „niebawem”. Być może dadzą coś z okazji San Diego Comic-Con.

Thor: Ragnarok zadebiutuje w Polsce w październik. Avengers: Infinity War ma zaplanowaną premierę na 4 maja 2018 roku. A Ant-Man and the Wasp pojawi się 6 lipca 2018 roku.
Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe
Przejdź do komentarzy (0)

Powiązane Artykuły

Piotr Piskozub
175 -

Najgorsze błędy Kinowego Uniwersum Marvela

Kinowe Uniwersum Marvela to projekt, który w świecie filmu odniósł niewątpliwy sukces. W tym tekście chcemy jednak pokazać te jego mankamenty, które z biegiem czasu…

Piotr Piskozub
223 -

Jak dobrze znasz Kinowe Uniwersum Marvela? Quiz dla prawdziwych fanów

Premiera filmu Spider-Man: Homecoming zbliża się wielkimi krokami. To doskonały czas, by sprawdzić, jak wiele pamiętacie z Kinowego Uniwersum Marvela.

Komentarze