Historia Lisey - będzie serial na podstawie powieści Kinga. Julianne Moore w obsadzie

Historia Lisey to powieść Stephena Kinga, która doczeka się adaptacji serialowej. W obsadzie produkcji zobaczymy Julianne Moore.

Historia Lisey to powieść Stephena Kinga, która doczeka się adaptacji serialowej. W obsadzie produkcji zobaczymy Julianne Moore.

Historia Lisey to powieść Stephena Kinga z 2006 roku, która opowiada o miłości, małżeństwie i więzach krwi, ale także o szaleństwie i demonach, z którymi walczy główna bohaterka. Lisey, żona sławnego i nagradzanego pisarza, dowiaduje się, że jego inspiracje do pisania mają bardzo mroczne źródło. Po śmierci męża, to właśnie ona musi uporać się z niedokończonymi sprawami oraz... psychofanami, którzy zagrażają jej życiu. Powieść jest nazywana najbardziej osobistą spośród wszystkich dzieł Kinga - sam autor nazywa ją także swoją ulubioną.

Zgodnie z nowymi informacjami, powieść doczeka się swojej serialowej adaptacji. Apple zamówiło składającą się z ośmiu odcinków produkcję, a sam Stephen King obejmie stanowisko scenarzysty. Producentem natomiast będzie J.J. Abrams. Poinformowano też, że tytułową rolę otrzyma Julianne Moore.

Na ten moment informacje dotyczące premiery nie są znane. Gdy tylko pojawi się więcej szczegółów, natychmiast Was o tym poinformujemy.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV