Przeczytaj w weekend

IV edycja biegu RUN OR DEATH już 17 lutego 2018 roku

ZOMBI zbierają się znów w stolicy - będą świętować KRWAWE WALENTYNKI… Nieumarli chętnie „przytulą się” do Was na trasie i zabiorą Wasze szarfy życia… Jak zawsze od momentu startu możecie liczyć tylko na siebie!

ZOMBI zbierają się znów w stolicy - będą świętować KRWAWE WALENTYNKI… Nieumarli chętnie „przytulą się” do Was na trasie i zabiorą Wasze szarfy życia… Jak zawsze od momentu startu możecie liczyć tylko na siebie!

naEKRANIE

naEKRANIE

A jak to wszystko się zaczęło…? Dawno temu Zombi opuścili „TRUPI LAS”… sieją strach i spustoszenie w ruinach pozostałych po miastach, grzebiąc nadzieję ostatnich Żywych na lepsze jutro, pogrążających się w coraz większej apatii. Życie zmieniło się w przerażającą egzystencję… Na szczęście znaleźli się tacy, którzy postanowili to zmienić.

Po latach badań naukowcy, z ukrytego w tajnej bazie laboratorium, opracowali antidotum przywracające nieumarłych do świata żywych! Kiedy doszło do przełomu w badaniach, naukowcy ulegli ogromnej hordzie Zombi – pozostała tylko „SKAŻONA BAZA”.

Przed ewakuacją naukowcy zdołali jednak wytworzyć kilka testowych fiolek z antidotum, dlatego ochotnicy zebrali się na obrzeżach zrujnowanego miasta i podjęli rozpaczliwą próbę wyrwania laboratorium z objęć nieumarłych.

Niektórym Zombi udało się wydostać i przemieścić na „WYSPĘ ŻYWYCH” - to tam stoczyła się kolejna walka o przetrwanie gatunku ludzkiego… jaki był wynik starcia nie trudno się domyślić, bo Zombiaki pozostały w stolicy i szykują Wam „KRWAWE WALENTYNKI”.
Która ze stron będzie tym razem zwycięska?

A Ty? Podejmiesz wyzwanie i będziesz bronił ginącej ludzkości, czy od razu staniesz po stronie ZOMBI?

Źródło: informacja prasowa / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV