iZombie: sezon 5, odcinek 1 - co się wydarzy? Jest opis fabuły

iZombie w tym roku powróci z 5. sezonem. Do sieci trafił opis fabuły pierwszego odcinka nowej serii, który zapowiada, co się wydarzy.

iZombie w tym roku powróci z 5. sezonem. Do sieci trafił opis fabuły pierwszego odcinka nowej serii, który zapowiada, co się wydarzy.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  iZombie 

iZombie to serial emitowany od 2015 roku, który teraz powraca z 5. sezonem. Zgodnie z zapowiedziami, możemy spodziewać się kolejnych transformacji głównej bohaterki. Nowa seria będzie finałową odsłoną serialu - iZombie zakończy się po 5. sezonie.

Na niecały miesiąc przed premierą, do sieci trafił opis 1. odcinka 5. sezonu serialu, który nosi tytuł Thug Death. Co się wydarzy w premierowym odcinku nowej serii? Jak czytamy w opisie:

Podczas badania nowej sprawy morderstwa - bez ciała i bez mózgu do zjedzenia - Liv i Clive mogą pracować z jedynym dowodem, jakim jest nagrany film i odrobina krwi znaleziona na miejscu zbrodni. W międzyczasie Blaine postanawia wykorzystać swoje stare sztuczki.

W odcinku występują Rose McIver, Malcolm Goodwin, David Anders, Robert Buckley, Rahul Kohli, Aly Michalka i Bryce Hodgson. Dan Etheridge jest reżyserem, natomiast scenariusz napisał Rob Thomas.

iZombie - 5. sezon zadebiutuje 2 maja.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Gina Torres

Gina Torres

ur. 1969, kończy 50 lat

Al Pacino

Al Pacino

ur. 1940, kończy 79 lat

Anna Radwan-Gancarczyk

Anna Radwan-Gancarczyk

ur. 1966, kończy 53 lat

Jeffrey DeMunn

Jeffrey DeMunn

ur. 1947, kończy 72 lat

Andrea Osvárt

Andrea Osvárt

ur. 1979, kończy 40 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV