J.J. Abrams i jego firma oficjalnie w WarnerMedia

J.J. Abrams domknął wszystkie formalności związane z nawiązaniem współpracy wytwórni Bad Robot z WarnerMedia.

J.J. Abrams domknął wszystkie formalności związane z nawiązaniem współpracy wytwórni Bad Robot z WarnerMedia.

Michalina Reda
Michalina Reda

J.J. Abrams i jego firma Bad Robots po wielu miesiącach negocjacji doszli do porozumienia z WarnerMedia - o tym informowaliśmy Was jeszcze w czerwcu tego roku. Od tamtej pory trwało jednak dopełnianie wszelkich formalności, by studio mogło oficjalnie nawiązać kontrakt. W ramach umowy obie firmy mają wspólnie tworzyć treści filmowe, serialowe oraz rozwijać powstającą platformę streamingową HBO Max, którą zapowiedziało WarnerMedia jakiś czas temu.

Dziś potwierdzono, że Bad Robot oficjalnie nawiązuje współpracę z WarnerMedia. Kontrakt podpisano na okres 5 lat - wygaśnie w 2024 roku. Przypomnijmy, że Abrams ma dłuższą historię z Warnerem - od 2006 roku związany był z telewizyjnym oddziałem Warner Bros., ale jego umowa wygasła tego lata.

Abrams i Bad Robot w tym samym czasie będą również tworzyć treści dla Apple - w planach są trzy seriale: Lisey’s Story, Little Voice oraz My Glory Was I Had Such Friends. Nowy kontrakt z WarnerMedia nie został zawarty na wyłączność i tym samym nie wyklucza możliwości produkowania seriali dla sieci zewnętrznych.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Screen Rant

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV