Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Jackie Earle Haley z ważną rolą w serialu Preacher

Powiększa się obsada 1. sezonu nowego serialu AMC pt. Preacher na podstawie komiksów. Ważną rolę w produkcji zagra Jackie Earle Haley.
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Zdjęcia do serialu Preacher właśnie trwają, a premiera produkcji zaplanowana jest na lato 2016 roku. Jackie Earle Haley wcieli się w znaną z komiksów rolę ważnego łotra i przeciwnika głównego bohatera znanego jako Odin Quincannon. Haley wystąpi w 6 odcinkach 1. sezonu, który będzie się składał łącznie z 10 epizodów.

W obsadzie serialu Preacher znajdują się: Dominic Cooper, Ruth Negga, Joe Gilgun, Ian Colletti, Lucy Griffiths i Elizabeth Perkins. Fabuła skupia się na Jesse’em Custerze (Dominic Cooper), kaznodziei z małego miasteczka w Teksasie, który łączy się ze stworzeniem uciekającym z nieba. Dzięki temu wykształca zdolność zmuszania każdego do zrobienia, czegokolwiek zapragnie. Razem z byłą dziewczyną imieniem Tulip (Ruth Negga) i irlandzkim wampirem Cassidym (Joseph Gilgun) wyruszają na wyprawę, by dosłownie odnaleźć Boga.

Czytaj także: Z Archiwum X – kolejny spadek oglądalności

Odin Quincannon określany jest jako niewielki i niedołężny mężczyzna, który nie ma żadnych skrupułów i za wszelką cenę chce zostać najpotężniejszym człowiekiem w Annaville County w Teksasie. Jest głównym pracodawcą w mieście i prowadzi 125-letnią firmę zajmującą się ubojem bydła. W komiksach bohater ten wielokrotnie ścierał się z Jessem, aż w końcu ujawniono, że Odin uprawia seks z manekinem wykonanym z produktów mięsnych.

W tej chwili nie wiemy, czy twórcy serialu – Seth Rogen i Evan Goldberg – posuną się równie daleko i z dbałością o każdy szczegół pokażą wątek Odina.

Źródło: blastr.com

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – [SPOILER] rozwiąże…

W sieci pojawiła się teoria związana z filmem Avengers: Koniec gry i MCU, która pokazuje,…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – Iron Man i…

Odbyły się w Stanach Zjednoczonych pierwsze pokazy prasowe filmu Kapitan Marvel. Ile jest scen po…

Adam Siennica
-

Pan Kleks i The Umbrella Academy.…

The Umbrella Academy to nowy serial Netflixa oparty na komiksach. Platforma wpadła na kapitalny pomysł,…

Adam Siennica
-

Wędrująca Ziemia trafi do Netflixa. Platforma…

Wędrująca Ziemia to drugi najbardziej dochodowy chiński film w historii ich kinematografii. Netflix kupił prawa…

Michalina Reda
-

HBO – nowości na marzec 2019.…

HBO zaprasza na kolejny miesiąc – prezentujemy Wam pełną listę filmów i seriali, które będą…

Michalina Reda
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 2…

2. odcinek Doom Patrol nosi tytuł Donkey Patrol i zadebiutuje jeszcze w tym tygodniu. Co…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.