Z Archiwum X – kolejny spadek oglądalności

10. sezon serialu Z Archiwum X wciąż ma spore problemy z utrzymaniem oglądalności. W poniedziałkowy wieczór serial znów stracił widzów.

10. sezon serialu Z Archiwum X wciąż ma spore problemy z utrzymaniem oglądalności. W poniedziałkowy wieczór serial znów stracił widzów.

W porównaniu z poprzednimi tygodniami, spadek oglądalności serialu Z Archiwum X jest niewielki, a produkcja już niemal ustabilizowała swoją widownię. 4. odcinek 10. sezonu oglądało 8,25 mln (2.5) widzów. Jak prezentuje się oglądalność serialu stacji FOX w całym sezonie?

  • 10×01 – 16,19 mln (6.1)
  • 10×02 – 9,63 mln (3.2)
  • 10×03 – 8,40 mln (2.6)
  • 10x04 - 8,25 mln (2.5)

Czytaj także: Obejrzyj pełny zwiastun serialu Fuller House

Z Archiwum X pozostało najchętniej oglądanym serialem wieczoru, ale w porównaniu do innych produkcji, jako jedna z niewielu nadal traci widzów. Pozostałe seriale na czele z Supergirl zanotowały wzrosty widowni.

W Polsce Z Archiwum X można oglądać na kanale FOX.

 

Źródło: TVByTheNumbers / Fot. FOX

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV