Przeczytaj w weekend

Jak wyglądają przesłuchania do kobiecych ról? Zobacz skecz BBC

BBC zamieściło w sieci klip ukazujący w krzywym zwierciadle proces obsadzania kobiecych ról w produkcji telewizyjnej.

BBC zamieściło w sieci klip ukazujący w krzywym zwierciadle proces obsadzania kobiecych ról w produkcji telewizyjnej.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  bbc 

W dobie oskarżeń o molestowanie seksualne w Hollywood oraz tematu niższych gaż kobiecych gwiazd filmowych i telewizyjnych BBC zdecydowało się pokazać pewien skecz. Ukazuje on w humorystyczny, ale również lekko przerażający sposób proces wyboru aktorek do głównych ról przez producentów. Mówi on o odstąpieniu od głębi i inteligencji postaci kobiecych na rzecz ich wizualnych walorów. W skeczu wzięły udział między innymi Emilia Clarke, Felicity Jones oraz Gemma Arterton. Wideo jest dostępne poniżej.

Źródło: oficjalne konto Facebook BBC/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV