Jak wytresować smoka: kolejne książkowe przygody w księgarniach

Na kilka dni przed premierą kinową filmu Jak wytresować smoka 3 do polskich księgarń trafiły aż cztery nowe tomy przygód bohaterów tej serii. Przeczytajcie o szczegółach.

Na kilka dni przed premierą kinową filmu Jak wytresować smoka 3 do polskich księgarń trafiły aż cztery nowe tomy przygód bohaterów tej serii. Przeczytajcie o szczegółach.

Wydawnictwo Znak Emotikon przygotowało dla fanów filmów z cyklu Jak wytresować smoka 3 nie lada gratkę: do księgarń właśnie trafiły aż cztery nowe książki Cressida Cowell z serii o przygodach wikinga imieniem Halibut Straszliwa Czkawka Trzeci i jego smoka Oseska.

Do sprzedaży trafiły następujące tomy:

Tym samym, wraz z wcześniej wydanymi tomami Jak wytresować smokaJak zostać piratem, seria liczy w Polsce już sześć tomów.

Oto okładki nowych na naszym rynku książek Cressidy Cowell:

Źródło: Znak / fot. Dreamworks

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV