Przeczytaj w weekend

James Cameron widział już film „Terminator: Genisis”. Jak zareagował?

W sieci pojawiły się nowe spoty oraz oficjalny materiał wideo promujący film "Terminator: Genisis", w którym sam James Cameron opowiada o nadchodzącej superprodukcji.

W sieci pojawiły się nowe spoty oraz oficjalny materiał wideo promujący film "Terminator: Genisis", w którym sam James Cameron opowiada o nadchodzącej superprodukcji.

Oskar Rogalski

Oskar Rogalski

"Terminator: Genisys" jest rebootem serii, którego fabuła rozpocznie się w 2029 roku. John Connor razem z rebeliantami i swoim lojalnym żołnierzem Kyle'em Reese'em walczy w wojnie ze Skynetem. Connor wysyła Reese'a do 1984 roku, aby uratował jego matkę, Sarę, przed terminatorem zaprogramowanym do jej zabicia. Tym razem głównym przeciwnikiem jest hybryda maszyny i człowieka.

Skończony film widział już na specjalnym pokazie James Cameron. Jego reakcja powinna nieco uspokoić fanów sceptycznie podchodzących do obrazu. Reżyser pierwszych 2. części wypowiedział się o produkcji pozytywnie:

Kompletnie nie wiedziałem czego oczekiwać. Nie miałem żadnego udziału w realizacji tego filmu - siadałem do projekcji tylko jako fan. Po chwili zacząłem dostrzegać rzeczy, które są mi znajome. Widać było, że ta historia była pisana z dużym szacunkiem dla pierwszych 2 filmów. A potem zupełnie niespodziewanie, wszystko fabularnie obróciło się do góry nogami. Myślę, że ten film bardzo odświeża tę franczyzę.

Czytaj także: „Preacher” – Seth Rogen publikuje kolejne zdjęcia z planu

Poniżej możecie zobaczyć specjalny materiał zza kulis z pełną wypowiedzią Camerona i wieloma nowymi scenami z filmu. Reżyser chwali też postać Sary Connor oraz znany już z trailerów duży twist z Johnem Connorem, robiący z bohatera czarny charakter. Porównuje to do pierwszych 2. części, gdy T-800 był najpierw bezwzględnym złoczyńcą, a potem stał się dla Johna niemal jak ojciec.

Pojawiły się też 2 nowe spoty promujące film:

W obsadzie są: Arnold Schwarzenegger, Jason Clarke, Emilia Clarke ("Gra o tron"), Jai Courtney, J.K. Simmons, Dayo Okeniyi, Byung Hun Lee i Matt Smith. Za kamerą stoi Alan Taylor ("Thor: The Dark World").

Czytaj także: „Marsjanin” – pierwszy zwiastun filmu science fiction Ridleya Scotta!

"Terminator: Genisys", czyli 1. część nowej trylogii, zadebiutuje 1 lipca 2015 roku.

Źródło: comingsoon.net / comicbookmovie.com / zdjęcie: mat. prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV