James Franco i Lenny Kravitz w reklamie „Guitar Hero Live”

Activision opublikowało w sieci reklamę zapowiadającą grę "Guitar Hero Live". Występują w niej: James Franco i Lenny Kravitz.

Activision opublikowało w sieci reklamę zapowiadającą grę "Guitar Hero Live". Występują w niej: James Franco i Lenny Kravitz.

Premiera gry "Guitar Hero Live" zaplanowana jest na 23 października 2015 roku. Poniżej możecie obejrzeć reklamę promującą tytuł, w której wystąpili: popularny aktor James Franco oraz równie popularny muzyk i wokalista - Lenny Kravitz.

Czytaj także: Ubisoft szykuje kolejną część gry „Far Cry” – wideo

Spot „Win the Crowd”, wyreżyserowany przez Jonathana Krisela pokazuje, jak zabawny aktor i legendarny gwiazdor stają do pojedynku o tytuł króla muzycznych festiwali w Guitar Hero Live. W zwiastunie pojawia się utwór Kravitza pt. „Are You Gonna Go My Way”, dostępny również w grze. To początek kampanii z okazji premiery "Guitar Hero Live" – tytułu, który rozpocznie nową erę w historii gier muzycznych i wprowadzi dwa nowe, ekscytujące sposoby gry: GH Live, podczas którego gracz staje naprzeciwko prawdziwych widzów reagujących na jego popisy, oraz GHTV, pierwszą na świecie grywalną telewizję muzyczną.

Źródło: informacja prasowa

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV