Repertuar kin Nowość Program TV

James Gunn stworzy zupełnie inny film MCU? Warner Bros. też go chce

W sieci pojawia się mnóstwo spekulacji na temat przyszłości Jamesa Gunna w MCU. Wygląda na to, że zakontraktowaniem reżysera zainteresowane są także inne firmy, w tym odpowiedzialne za DCEU studio Warner Bros.
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

Od czasu, kiedy James Gunn został zwolniony z MCU, w sieci raz po raz pojawiają się spekulacje na temat zawodowej przyszłości reżysera. Nie ma dnia, by amerykańskie portale popkulturowe nie przedstawiały doniesień w kwestii jego ewentualnego powrotu pod skrzydła Marvel Studios. Teraz jednak portal Hollywood Reporter ujawnia zaskakujące informacje w całej sprawie.

Dziennikarze powołując się na swoje źródła wyjawiają, że podpisaniem kontraktu z Gunnem jest zainteresowanych kilku prominentnych producentów z Hollywood, jak również decydenci z największych wytwórni filmowych – wśród nich włodarze sprawującego pieczę nad DCEU studia Warner Bros. Producent, do którego dotarł Hollywood Reporter, zdradza jednak, że w chwili obecnej nie ma żadnych rozmów z reżyserem. Wszystko przez to, że wciąż otwarta pozostaje kwestia jego dalszej współpracy z Disneyem i Marvelem. Nawet w przypadku zakontraktowania przez inną firmę o takiej decyzji mamy usłyszeć dopiero za kilka miesięcy, gdyż nowy pracodawca będzie chciał zapewne uniknąć fali krytyki po podpisaniu umowy.

Jeszcze więcej źródeł witryny wskazuje, że rozmowy Gunna z Disneyem mają być niezwykle skomplikowane. W kontrakcie reżysera najprawdopodobniej nie znajduje się tzw. zasada „pay or play”, która obligowałaby pracodawcę do wypłacenia całej pensji niezależnie od tego, czy Disney faktycznie skorzysta jeszcze z usług Gunna. Analitycy oceniają jednak, że ma on szansę na uzyskanie rekompensaty z tytułu zerwania umowy w wysokości od 7 mln do 10 mln dolarów.

Co ciekawe, dwa niezależne źródła portalu podają, że reżyser może ostatecznie zostać w MCU i stworzyć zupełnie inny film – w tym kontekście mówi się choćby o spin-offie Strażników Galaktyki, przedstawiającym historię grupy Ravagers.

Hollywood Reporter podkreśla jednak, że ostateczne decyzje nie zapadły, a rozmowy są w toku.

-
-

Źródło: Hollywood Reporter / zdjęcie główne: Twitter/Screen Rant/Marvel

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.