Przeczytaj w weekend

James Murray w stałej obsadzie „Defiance” [SPOILERY]

Aktor znany z Primeval oraz "Krod Mandoon and the Flaming Sword of Fire" w stałej obsadzie drugiego sezonu serialu. 

Aktor znany z Primeval oraz "Krod Mandoon and the Flaming Sword of Fire" w stałej obsadzie drugiego sezonu serialu. 

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Wcieli się w Nilesa Pottingera, który pochodzi ze zniszczonej podczas wojny Wielkiej Brytanii. Zostaje on mianowany tymczasowym burmistrzem Defiance. Nie wyjawiono jednak, jaki los spotkał Dataka. 

Niles jest człowiekiem, który docenia piękne rzeczy w życiu, więc od razu wpadnie mu w oko Amanda. Ma mieć charyzmę gwiazdy rocka.

Premiera 2. sezonu zaplanowana jest na czerwiec 2014 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV