Przeczytaj w weekend

Jess i chłopaki – będzie 7. sezon. Koniec serialu!

Stacja FOX w końcu podjęła decyzję na temat serialu komediowego Jess i chłopaki. 7. sezon będzie ostatnim.

Stacja FOX w końcu podjęła decyzję na temat serialu komediowego Jess i chłopaki. 7. sezon będzie ostatnim.

Adam Siennica

Adam Siennica

Fani serialu New Girl wiedzą że finał 6. sezon był tworzony jako potencjalne zakończenie całej historii. Stacja FOX jednak daje szanse na postawienie kropki nad i. Oficjalnie zamówiono 7. sezon, który ma być pożegnaniem z bohaterami.

Czytaj także: Kolejne sezony dla seriali. Oto tytuły, które powrócą

W obsadzie powrócą Zooey Deschanel, Jake Johnson, Max Greenfield, Lamorne Morris i Hannah Simone. Na razie nie wiadomo, jak wyglądają plany fabularne na zakończenie historii. Premiera prawdopodobnie jesienią.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV