Jimmy Smits dołącza do obsady muzycznego serialu Netflixa „The Get Down”

Aktor Jimmy Smits wystąpi w kluczowej roli w dramacie muzycznym Baza Luhrmanna "The Get Down", przygotowywanym dla serwisu Netflix.

Aktor Jimmy Smits wystąpi w kluczowej roli w dramacie muzycznym Baza Luhrmanna "The Get Down", przygotowywanym dla serwisu Netflix.

Jimmy Smits ("Sons of Anarchy") zagra Francisco Cruza, znanego jako "Papa Fuerte", politycznego szefa południowego Bronxu, który dostarcza usługi niezapewnione przez miasto - pracę, mieszkania, opiekę zdrowotną itp. Polityką w południowej części miasta steruje w taki sam sposób, w który zajmuje się terenami tych lepszych dzielnic - z łatwością i odrobiną podstępu. Może chodzić o pragnienie jego siostrzenicy bycia gwiazdą muzyki disco czy walkę któregoś z imigrantów o spełnienie amerykańskiego snu - jeśli chcesz czegoś w tej dzielnicy, idziesz do Papy Fuerte.

Czytaj także: „Supergirl” i „Heroes Reborn” – nowe zdjęcia promocyjne

"The Get Down" poprzez życie i muzykę kilku nastolatków z południowych terenów dzielnicy Bronxu opowie historię tego jak Nowy Jork na granicy bankructwa w latach 70. stał się miejscem narodzin hip-hopu, punku i disco.

1. sezon serialu będzie liczył 13 odcinków i zadebiutuje w serwisie Netflix w 2016 roku.

Źródło: deadline.com / zdjęcie: mat. prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV