John Wick 4 powstanie - co Wy na to? Data premiery już ustalona

Film John Wick 4 jednak powstanie - produkcji właśnie wyznaczono datę premiery.

Film John Wick 4 jednak powstanie - produkcji właśnie wyznaczono datę premiery.

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub

Fani psów, kopania za pomocą nóg konia i ekranowego mordobicia w surrealistycznym wydaniu mają powody do zadowolenia - powstanie film John Wick 4. O takim obrocie spraw właśnie zadecydowało studio Lionsgate, które potwierdza tę informację w krótkiej wiadomości skierowanej do fanów; znajduje się w niej również data premiery:

Służyłeś. Przysłużyłeś się. John Wick: Rozdział 4. nadchodzi - 21 maja 2021. 

Decyzja ta nie powinna specjalnie dziwić, jeśli weźmiemy pod uwagę, że produkcja John Wick 3 właśnie zaliczyła najlepszy weekend otwarcia w box office z całej franczyzy. Na jej konto wpłynęło już 93,3 mln dolarów w skali globalnej - 56,8 mln USD z amerykańskiego rynku pozwoliło na tym polu zdetronizować film Avengers: Koniec gry

Żadne inne szczegóły nie zostały na razie podane. Zagraniczne portale popkulturowe zwracają jednak uwagę, jak znakomicie prezentuje się początek okresu blockbusterowego w 2021 roku - od kwietnia na ekrany kin wejdą takie produkcje jak Szybcy i wściekli 10 (2.04), Tom i Jerry (16.04), niezatytułowany jeszcze film MCU (7.05), niezatytułowany film Disneya (28.05), Jurassic World 3 (11.06), The Batman (25.06), Indiana Jones 5 (9.06) czy Kosmiczny mecz 2 (16.06). 

Film John Wick 3 macie właśnie okazję oglądać na ekranach kin. 

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Lionsgate

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV