Przeczytaj w weekend

John Wick trafi do Fortnite. Przeciek zdradza szczegóły wydarzenia

Epic Games przygotowało kolejne atrakcje dla graczy Fortnite. W produkcji tej pojawi się John Wick.

Epic Games przygotowało kolejne atrakcje dla graczy Fortnite. W produkcji tej pojawi się John Wick.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Tagi:  Fortnite 

Deweloperzy z Epic Games dbają o regularny rozwój Fortnite i trzymają rękę na pulsie. Z tego też względu do gry trafia zawartość związana z głośnymi premierami. Niedawno był to event z okazji Avengers: Wojna bez granic, a już wkrótce w tej słynnej produkcji battle royale powinien pojawić się... John Wick.

O wydarzeniu poinformował użytkownik znany jako Lucas7yoshi. W plikach gry znalazł on wskazówki na ten temat - skórki przedstawiające Johna Wicka w wersji "klasycznej" i zranionej, a także informacje na temat kolejnego trybu, który dostępny będzie przez ograniczony czas. Ten nazywać ma się "Wick's Bounty" i gracze będą eliminować w nim oponentów w celu pozyskania złotych monet.

Źródło: twitter.com, variety.com / fot. Epic Games, variety.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV