Przeczytaj w weekend

John Wick 3 - tak trenowała Halle Berry. Aktorka o przygotowaniach

John Wick 3 niedługo wejdzie na ekrany kin. Jedną z ważnych ról odegra Halle Berry, która w wywiadzie dla Ew.com powiedziała nieco więcej o przygotowaniach do odegrania swojej postaci.

John Wick 3 niedługo wejdzie na ekrany kin. Jedną z ważnych ról odegra Halle Berry, która w wywiadzie dla Ew.com powiedziała nieco więcej o przygotowaniach do odegrania swojej postaci.

John Wick 3 to nadchodząca część znanej serii akcji pod tym samym tytułem. W filmie John będzie musiał uciekać z Nowego Jorku, ponieważ za jego głowę wyznaczono wysokie nagrody. W roli głównej powraca Keanu Reeves. U jego boku wystąpi natomiast Halle Berry, która w wywiadzie dla Entertainment Weekly wypowiedziała się na temat trudnych przygotowań do swojej roli.

Halle Berry nie miała łatwego zadania przygotowując się do roli w kolejnej odsłonie serii John Wick. Aktorka przyznała, że nigdy nie miała tak trudnych treningów do roli:

Nauczyłam się capoeiry do Catwoman i odbywałam wcześniej treningi do X-Menów i Bonda. Ale to było na innym poziomie. Trenowałam przez około sześć miesięcy, pięć dni w tygodniu. Odbywało się szkolenie z walki bronią jiu-jitsu, aikido, wszelkiego rodzaju sztuki walki. Złamałam trzy żebra i pomyślałam, że będą chcieli mnie zastąpić, ale Chad [Stahelski] powiedział, że będą na mnie czekać. I czekali, a ja wróciłam do treningu i kontynuowałam pracę.

Aktorka nie żałuje jednak swoich doświadczeń na planie filmu. Pracowała bardzo ciężko, ale czuje ogromną satysfakcję i cieszy się z wzięcia udziału w produkcji. Zobaczcie materiał z treningów aktorki:

John Wick 3 - premiera filmu w USA i w Polsce odbędzie się 17 maja tego roku.

Źródło: ew.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV