Przeczytaj w weekend

Joker – Joaquin Phoenix z papierosem. Nowe zdjęcie z planu

Joker to nowy film o ikonicznym antagoniście Batmana. Reżyser Todd Phillips udostępnił kolejne zdjęcie z planu, na którym widzimy Joaquina Phoenixa z papierosem.

Joker to nowy film o ikonicznym antagoniście Batmana. Reżyser Todd Phillips udostępnił kolejne zdjęcie z planu, na którym widzimy Joaquina Phoenixa z papierosem.

Michalina Reda

Michalina Reda

Joker to nadchodzący film na podstawie komiksów DC. W tytułowego antagonistę wciela się Joaquin Phoenix, którego już od jakiegoś czasu mamy okazję oglądać na zakulisowych zdjęciach z planu bądź oficjalnych grafikach udostępnionych przez reżysera.

Dziś Todd Phillips wrzucił do sieci kolejne zdjęcie, przedstawiające Phoenixa w przerwie od kręcenia zdjęć. Joker ma w ustach papierosa i relaksuje się z nogami do góry. Zobaczcie grafikę:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

On set. Five minute break. 📷 @nikotavernise

Post udostępniony przez Todd Phillips (@toddphillips1)

Joker - premiera w 2019 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: DC/Animated Times

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV