Jungle Cruise – Dwayne Johnson i Emily Blunt ogłaszają koniec zdjęć. Zobacz wideo

Disney opublikował kolejny materiał z planu filmu Jungle Cruise. Tym razem Dwayne Johnson i Emily Blunt ogłosili zakończenie prac na planie.

Disney opublikował kolejny materiał z planu filmu Jungle Cruise. Tym razem Dwayne Johnson i Emily Blunt ogłosili zakończenie prac na planie.

Bohaterem filmu Jungle Cruise jest kapitan łodzi, który zabiera brata i siostrę w podróż, której celem jest tajemnicze drzewo. Według legendy, posiada moc uzdrawiania. Jednak droga do celu nie jest taka prosta, a nasi bohaterowie będą musieli pokonać trudności dżungli i konkurencyjną ekspedycję. Zobaczcie materiał, na którym obsada filmu ogłasza zakończenie zdjęć.

W obsadzie oprócz Johnsona i Blunt znajdują się również Edgar Ramirez, Jesse Plemons, Paul Giamatti i Jack Whitehall. Reżyseruje Jaume Collet-Serra.

Premiera 11 października 2019 roku.

Źródło: comingsoon.net/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV