Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Jupiter’s Legacy – Josh Duhamel i Elena Kampouris prowadzą rozmowy z Netflixem

Jupiter's Legacy to serial realizowany przez Netflixa, który powstaje w oparciu o komiks Marka Millara. Do obsady prawdopodobnie dołączą Josh Duhamel i Elena Kampouris.

Jupiter's Legacy to serial realizowany przez Netflixa, który powstaje w oparciu o komiks Marka Millara. Do obsady prawdopodobnie dołączą Josh Duhamel i Elena Kampouris.

Jupiter's Legacy: Dziedzictwo Jowisza #1 będzie jednym z seriali, które powstaną dzięki współpracy Marka Millara i Netflixa. Zgodnie z informacjami podanymi przez Thegww, w trakcie negocjacji kontraktu do głównych ról w serialu są Josh Duhamel (Transformers) i Elena Kampouris (American Odyssey).

Jeśli umowy zostanąpodpisane, Duhamel miałby wcielić się w Sheldona Sampsona, znanego jako The Utopian, głównego bohatera komiksów Millara. Superbohater pierwszej generacji, człowiek o twardym charakterze, traktujący konstytucję Stanów Zjednoczonych jak swoją Biblię. Kampouris wcieliłaby się natomiast w Chloe Sampson, córkę Sheldona i Grace. Jest bohaterką drugiej generacji, ale bardziej zajmują ją imprezy.

Wcześniej mówiło się, że w roli Samspona pojawi się Pablo Schreiber. Ostatecznie jednak bliski przyjęcia tej roli jest Duhamel. Serial nie ma na razie daty premiery.

Źródło: heroichollywood.com/ zdjęcie główne: Materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV