Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Jupiter’s Legacy – Josh Duhamel i Elena Kampouris prowadzą rozmowy z Netflixem

Jupiter's Legacy to serial realizowany przez Netflixa, który powstaje w oparciu o komiks Marka Millara. Do obsady prawdopodobnie dołączą Josh Duhamel i Elena Kampouris.

Jupiter’s Legacy będzie jednym z seriali, które powstaną dzięki współpracy Marka Millara i Netflixa. Zgodnie z informacjami podanymi przez Thegww, w trakcie negocjacji kontraktu do głównych ról w serialu są Josh Duhamel (Transformers) i Elena Kampouris (American Odyssey).

Jeśli umowy zostanąpodpisane, Duhamel miałby wcielić się w Sheldona Sampsona, znanego jako The Utopian, głównego bohatera komiksów Millara. Superbohater pierwszej generacji, człowiek o twardym charakterze, traktujący konstytucję Stanów Zjednoczonych jak swoją Biblię. Kampouris wcieliłaby się natomiast w Chloe Sampson, córkę Sheldona i Grace. Jest bohaterką drugiej generacji, ale bardziej zajmują ją imprezy.

-
-

Wcześniej mówiło się, że w roli Samspona pojawi się Pablo Schreiber. Ostatecznie jednak bliski przyjęcia tej roli jest Duhamel. Serial nie ma na razie daty premiery.

Źródło: heroichollywood.com/ zdjęcie główne: Materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – Iron Man i…

Odbyły się w Stanach Zjednoczonych pierwsze pokazy prasowe filmu Kapitan Marvel. Ile jest scen po…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – [SPOILER] rozwiąże…

W sieci pojawiła się teoria związana z filmem Avengers: Koniec gry i MCU, która pokazuje,…

Michał Kujawiński
-

Gotham – co dalej w 5.…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Gotham zatytułowanego Nothing’s Shocking. Zobaczcie sami.

Michalina Reda
-

HBO – nowości na marzec 2019.…

HBO zaprasza na kolejny miesiąc – prezentujemy Wam pełną listę filmów i seriali, które będą…

Michalina Reda
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 2…

2. odcinek Doom Patrol nosi tytuł Donkey Patrol i zadebiutuje jeszcze w tym tygodniu. Co…

Adam Siennica
-

Pan Kleks i The Umbrella Academy.…

The Umbrella Academy to nowy serial Netflixa oparty na komiksach. Platforma wpadła na kapitalny pomysł,…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.