Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Jurassic World: Evolution z dodatkiem. Zobacz zwiastun Sekretów dr. Wu

Nadciąga nowa kampania fabularna do gry Jurassic World: Evolution. Dodatek zadebiutuje 20 listopada. Poznaj jego szczegóły.

Nadciąga nowa kampania fabularna do gry Jurassic World: Evolution. Dodatek zadebiutuje 20 listopada. Poznaj jego szczegóły.

Dodatek Sekrety dr. Wu, do gry Jurassic World Evolution zadebiutuje 20 listopada i zostanie wydany do wersji gry na platformy PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Dodatek poświęcony będzie doktorowi Wu, znanemu z filmów genetykowi pracującemu dla InGen. Jak informują twórcy gry, oprócz rozszerzenia zostanie udostępniona także bezpłatna aktualizacja wprowadzająca chociażby cykl dnia i nocy, nowe zachowania dinozaurów w parku czy kontrakty do wypełnienia.

Sekrety dr. Wu pozwolą graczom na dostęp do ukrytych ośrodków badawczych na Isla Muerta i Isla Tacaño, gdzie dr Henry Wu prowadził badania nad stworzeniem hybrydowych dinozaurów. Ponadto nie zabraknie też nowych gatunków tych prehistorycznych gadów, jak roślinożerny Olorotytan i drapieżnika Troodona. Naturalnie także, rozszerzenie wprowadzi do gry hybrydy: Stegoceratopsa (połączenie Stegozaura z Triceratopsem), Ankylodocusa (połączenie Ankylozarura z Diplodokiem) oraz Spinraptora (połączenie Spinozaura z Utahraptorem), a także nowych wykopalisk czy zadań do realizowania.

Chociaż dodatek będzie płatny, bo jego cena wynosić będzie 15 dolarów, dostęp do zawartość z DLC uzyskamy dopiero po tym, jak uda nam się utrzymać 4 gwiazdki (na 5 możliwych) na jednej z trudniejszych wysp w grze - Isla Muerta, którą często nawiedzają fatalne warunki atmosferyczne.

Jurassic World Evolution okazało się być grą dobrą - o czym możecie przekonać się z naszej recenzji - oraz sprzedaje się całkiem dobrze. Produkcja studia Frontier Developments sprzedała się w ponad milionowym nakładzie. Potrzebowała na to nieco ponad miesiąc od premiery.

Źródło: informacja prasowa

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV