Przeczytaj w weekend

Kamerdyner – oficjalny zwiastun superprodukcji Filipa Bajona

Do sieci trafił nowy zwiastun filmu Kamerdyner w reżyserii Filipa Bajona, który otworzy 43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Do sieci trafił nowy zwiastun filmu Kamerdyner w reżyserii Filipa Bajona, który otworzy 43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  kamerdyner 

Kamerdyner to opowieść zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami z historii splątanych losów Polaków, Kaszubów oraz Niemców na tle burzliwych wydarzeń pierwszej połowy XX wieku. Fabula obejmuje blisko 50 lat i pokazuje najważniejsze momenty historii Polski z tego okresu na czele z wybuchem I i II wojny światowej. Podkreślmy, że 43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zostanie otworzony właśnie produkcją Filipa Bajona. Film jest jednym z 16 tytułów, które w Konkursie Głównym będą ubiegać się o Złote Lwy. Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun filmu.

Film Filip Bajon jest powrotem polskiego kina do wysokobudżetowych produkcji realizowanych z rozmachem. Produkcja kosztowała 15 mln złotych. W gwiazdorskiej obsadzie są Janusz Gajos, Sebastian Fabijański, Marianna Zydek, Adam Woronowicz, Anna Radwan, Borys Szyc, Łukasz Simlat, Daniel Olbrychski, Kamilla Baar-Kochańska, Marcel Sabat, Diana Zamojska oraz Sławomir Orzechowski.

Premiera 21 września.

Źródło: YouTube/Zdjęcie główne: fot. Rafal Piajanski

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV