Maggie Gyllenhaal w psychologicznym dramacie. Zwiastun The Kindergarten Teacher

W sieci pojawił się zwiastun nagrodzonego w Sundance filmu The Kindergarten Teacher. Zobaczcie wideo.

W sieci pojawił się zwiastun nagrodzonego w Sundance filmu The Kindergarten Teacher. Zobaczcie wideo.

Fabuła filmu The Kindergarten Teacher skupia się na przedszkolance, która wpada w obsesję na punkcie jednego ze swoich wychowanków. Podsłuchawszy, jak kilkulatek deklamuje wiersz, kobieta nabiera przekonania, że jest mu pisana wielka przyszłość i robi wszystko, by pokazać go światu. Zobaczcie zwiastun i plakat:

The Kindergarten teacher - plakat
fot. materiały prasowe

W obsadzie są Maggie Gyllenhaal, Parker Sevak, Anna Baryshnikov, Rosa Salazar, Michael Chernus i Gael García Bernal. Reżyseruje Sara Colangelo, która napisała również scenariusz. Film jest inspirowany izraelską produkcją pod tym samym tytułem i został nagrodzony za reżyserię na tegorocznym festiwalu w Sundance.

Premiera 12 października na platformie Netflix.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV