Kapitan Marvel – fani stworzyli film o Kamali Khan [WIDEO]

Powstał fanowski film krótkometrażowy o słynnej, muzułmańskiej bohaterce z kart komiksów Marvela.

Powstał fanowski film krótkometrażowy o słynnej, muzułmańskiej bohaterce z kart komiksów Marvela.

Sukces kasowy filmu Captain Marvel sprawia, że ogłoszenie sequela jest tylko kwestią czasu. Wielu fanów liczy, że w kolejnej części pojawi się Kamala Khan, bohaterka znana w komiksach jako Ms. Marvel.

Reżyser Landis Aponte nie czekając na rozwój spraw w MCU postanowił stworzyć krótkometrażowy film o heroinie. W produkcji zagrała ją hinduska aktorka, Anita Kalathara.

Film jest dostępny poniżej.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: Egmont

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV