Repertuar kin Nowość Program TV

Kapitan Marvel – koniec mógł być inny. Feige o związku z Avengers: Koniec gry

Kapitan Marvel zawitała do kin przed tygodniem, ale wciąż elektryzuje fanów MCU. Czy zakończenie filmu mogło być inne? Mamy też wypowiedź Kevina Feige odnośnie związku bohaterki z filmem Avengers: Koniec gry.
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Kapitan Marvel wprowadza nam do Kinowego Uniwersum Marvela postać Carol Danvers. Zakończenie filmu utrzymane zostało w bardzo pozytywnym tonie i wytyczyło cel protagonistki, która zamierzała zaprowadzić porządek w różnych miejscach we wszechświecie. Okazuje się jednak, że zakończenie filmu mogło być zupełnie inne.

O różnych zakończeniach wypowiedziała się montażystka filmu Debbie Berman, która wcześniej pracowała m.in. nad filmem Czarna Pantera. Zdradziła, że pierwotnie Carol miała udać się w kosmiczną podróż sama. Berman zaproponowała twórcom, aby mocniej zaakcentowali fakt jej podróży, aby misja była bardziej uzasadniona.

Dodaliśmy więc Talosa i jego rodzinę, czekających na nią w swoim statku kosmicznym, którym odlecieli razem z nią. Dało jej to poczucie sensu i ułatwiło opuszczenie miejsca, gdzie na nowo odkryła swoje życie na Ziemi, ponieważ była z przyjacielem, gdzie razem mieli bardzo konkretną misję. Dało to lepszy wydźwięk i lepiej zamknęło ostatnie chwile filmu.

Istotna dla fanów po zakończeniu filmu stała się także kwestia tego, gdzie przez 23 lata przebywała Carol Denvers i dlaczego nie pojawiła się wcześniej. Kevin Feige został zapytany o to, czy film Avengers: Koniec gry wyjaśni nam tę nurtującą kwestię na początku filmu?

Prezes Marvel Studios zdradził, że nie zobaczymy żadnych retrospekcji. Nie chciał zdradzić zbyt wiele z filmu, ale dopowiedział, że w filmie zostaje poruszona kwestia jej odpowiedzialności za inne niż Ziemia miejsca na świecie. Choćby ze względu na Fury’ego i innych Avengerów.

-
-

Na Twitterze jeden z fanów zamieścił grafikę przedstawiającą Kapitan Marvel jako Czarodziejkę z Księżyca. Jest to przerobiony wizerunek bohaterki Marvela na styl popularnego anime. Zobaczcie sami, jak mogłaby prezentować się bohaterka, a także reakcję Brie Larson:

W sieci pojawiło się także wideo z planu, które pokazuje nam, że atmosfera przy produkcji była bardzo dobra. Zobaczcie taniec Skrullów i Carol Danvers.

Kapitan Marvel – film dostępny w kinach.

Źródło: comickbook.com/ zdjęcie główne: Marvel

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Gotuj się na Avengers: Koniec gry!…

Przed premierą filmu Avengers: Koniec gry chcemy Wam przedstawić listę gadżetów i artbooków, które mogą…

Paweł Krzystyniak
-

Marvel’s Spider-Man: Fan połączył dwa kostiumy…

W Marvel's Spider-Man znajdziemy mnóstwo kostiumów dla Pajączka, ale nie przeszkadza to fanom na tworzenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry – olbrzymie zainteresowanie…

Wiemy już, ile wyświetleń w trakcie pierwszych 24 godzin po internetowym debiucie zanotował zwiastun filmu…

Piotr Piskozub
Plotka
-

The Batman – wiemy już, w…

W sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat filmu The Batman - są one związane…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.