Przeczytaj w weekend

Kapitan Marvel – wyciekł szkic koncepcyjny. Czy to spoiler na temat Nicka Fury’ego?

Kapitan Marvel wejdzie na ekrany kin już w przyszłym tygodniu, a w sieci pojawiają się kolejne materiały promocyjne. Dzisiejszy szkic koncepcyjny może stanowić spoiler wątku Nicka Fury'ego.

Kapitan Marvel wejdzie na ekrany kin już w przyszłym tygodniu, a w sieci pojawiają się kolejne materiały promocyjne. Dzisiejszy szkic koncepcyjny może stanowić spoiler wątku Nicka Fury'ego.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Captain Marvel to film MCU, który opowie solową historię i genezę tytułowej bohaterki. Od dłuższego czasu możemy oglądać materiały promocyjne, w tym klipy wideo, plakaty czy zdjęcia. Do sieci co jakiś czas trafiają też szkice koncepcyjne, które rzucają nieco inne światło na zarys fabuły, a także - według niektórych - mogą być spoilerami.

Dzisiejsza grafika przedstawia Skrulli, kosmiczną rasę, która dopiero zadebiutuje w MCU. Na obrazkach widzimy transformację jednego z nich, a uwagę fanów przykuło przede wszystkim ostatnie i przedostatnie zdjęcie, na którym widnieje Nick Fury. Czyżby Fury od samego początku był Skrullem? Takie teorie już zdążyły pojawić się w sieci. Oczywiście istnieje też możliwość, że zdjęcia przedstawiają proces transformacji Skrulla w dowolną żyjącą istotę (jak wiemy, mają oni takie umiejętności), a fakt, że jest to Nick Fury, jest tylko przypadkiem. Co myślicie o poniższym szkicu? Dajcie znać w komentarzach.

Kapitan Marvel - premiera 8 marca tego roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV