Repertuar kin Nowość Program TV

Karty Nvidia RTX trafiają do laptopów

Nvidia zapowiedziała premierę laptopów wyposażonych w karty graficzne z serii RTX zbudowane w oparciu o architekturę Turing. Mają być lżejsze, cieńsze i wydajniejsze niż ich poprzednicy.

Nvidia zapowiedziała, że już w tym miesiącu na półkach sklepowych zadebiutują laptopy wyposażone w karty graficzne z linii RTX, które pozwolą korzystać z technologii ray tracingu. Według Nvidii na rynku pojawi się 40 nowych modeli w przeszło 100 konfiguracjach. Wszystko wskazuje na to, że producent porządnie przygotował się na premierę nowej generacji kart graficznych i planuje promować je nie tylko wśród użytkowników pecetów, lecz także wśród laptopowców.

Jak się okazuje, do dystrybucji trafią urządzenia wykorzystujące karty ze wszystkich segmentów, od świeżo zapowiedzianego modelu RTX 2060 aż po RTX 2080. Od razu pojawią się także laptopy wykonane według założeń projektu Max-Q. Oznacza to, że będziemy mogli kupić ultracienkie komputery, które poradzą sobie z obsługą kart RTX oraz technologii ray tracingu. Nowe karty od mamy znaleźć sprzętach od Acera, Alienware’a, Asusa, Della, Dream Machines, Gigabyte’a, Hyperbooka, HP, Lenovo, MSI, Razera oraz Samsunga.

-
-

Na razie na stronie Nvidii znajdziemy wyłącznie zapowiedź wspomnianych laptopów. W najbliższych tygodniach pod tym linkiem pojawią się odnośniki do sklepów oferujących komputery z kartami RTX na pokładzie. Osoby zainteresowane tym sprzętem mogą także liczyć na mały upominek od Nvidii. Jeśli zakupią laptopa z kartą RTX 2060 albo RTX 2080, otrzymają za darmo grę Anthem lub Battlefield V. Z kolei nabywcy laptopów z kartą RTX 2080 w ramach prezentu otrzymają oba tytuły. Promocja ma potrwać do 25 lutego albo do wyczerpania zapasów.

Źródło: Informacja prasowa
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry to walka o…

Do sieci wyciekły nowe materiały promujące film Avengers: Koniec gry - mamy na nich okazję…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – co trzyma…

Drugi zwiastun filmu Avengers: Koniec gry może rzucać nowe światło na fabułę - istotne znaczenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Norbert Zaskórski
-

Once Upon a Time in Hollywood…

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny plakat promujący nowy film reżysera Pulp Fiction i Bękartów wojny.

Norbert Zaskórski
Plotka
-

Dragon Ball Super – kiedy powróci…

W sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje na temat kontynuacji serialu Dragon Ball Super.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.