Katherine McNamara jako Clary Fray w serialowej adaptacji cyklu „Dary Anioła” Cassandy Clare

Katherine McNamara zagra główną rolę w serialu fantasy "Shadowhunters". Oparty jest on na popularnym cyklu Cassandry Clare.

Katherine McNamara zagra główną rolę w serialu fantasy "Shadowhunters". Oparty jest on na popularnym cyklu Cassandry Clare.

Katherine McNamara jest aktorką z niewielkim doświadczeniem. Mogliśmy ją oglądać w filmie "New Year's Eve" oraz w serialu MTV "Happyland". Latem bieżącego roku pojawi się w serialu "The Fosters", a we wrześniu zobaczymy ją w filmie science fiction "The Scorch Trials".

Fabuła skupia się na 18-letniej Clary Fray, która w swoje urodziny odkrywa to, że nie jest tym, kim myślała, ponieważ pochodzi z rodu Nocnych Łowców - hybrydy aniołów i ludzi, którzy polują na demony. Kiedy jej matka Jocelyn zostaje porwana, Clary wkracza do świata polowania na demony z tajemniczym Jacem i swoim najlepszym przyjacielem Simonem. Żyjąc z wróżkami, warlockami, wampirami i wilkołakami, Clary wyrusza w podróż, by odkryć swoją przeszłość i zobaczyć, co kryje przed nią przyszłość.

Czytaj także: Będzie 2. sezon "iZombie"

Serialowa adaptacja cyklu "Dary Anioła" nie ma nic wspólnego z kinowym filmem "The Mortal Instruments: City of Bones", który poniósł komercyjną i artystyczną porażkę. Ma być to kompletnie nowe spojrzenie na świat wykreowany przez Cassandrę Clare. W filmie w główną bohaterkę wcielała się Lily Collins.

W obsadzie są także Dominic Sherwood (Jace Wayland), Alberto Rosende (Simon) i Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood).

Pilot zostanie wyreżyserowany przez McG. Data premiery 1. sezonu "Shadowhunters" nie jest znana.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV