Katy Keene i Nancy Drew - zwiastuny nowych seriali The CW

Katy Keene i Nancy Drew to dwa nowe seriale, które zamówiła stacja The CW. Zobaczcie pierwsze zapowiedzi.

Katy Keene i Nancy Drew to dwa nowe seriale, które zamówiła stacja The CW. Zobaczcie pierwsze zapowiedzi.

Katy Keene to nadchodzący spin-off Riverdale, który powstaje dla stacji The CW. Tytułowa bohaterka produkcji wraz ze swoimi przyjaciółmi mieszka w Nowym Jorku i marzy, aby odnieść sukces na Broadwayu, wybiegu lub w studio nagraniowym. Dziewczyna jest opisywana jako odważna, wielkoduszna i niezależna dwudziestoparolatka. Jej ambicją jest zostać projektantką mody. Poza pracą jako doradca klienta w salonie odzieżowym, Katy zajmuje się doradzaniem swoim przyjaciołom w kwestiach miłosnych. Akcja rozgrywa się wiele lat po wydarzeniach z liceum w Riverdale, a bohaterowie będą starsi. W roli głównej wystąpi Lucy Hale.

Nancy Drew to natomiast nowa wersja historii słynnej młodej detektyw znanej z cyklu literackiego. Serialowa Nancy po ukończeniu liceum ma zamiar wybrać się na studia, jednak jej plany udaremnia sprawa morderstwa. Prowadząc swoje własne śledztwo, Drew natrafi na głęboko skrywane tajemnice. W roli głównej wystąpi natomiast Kennedy McMann.

Stacja The CW udostępniła pierwsze zwiastuny obydwu produkcji. Zobaczcie wideo:

Katy Keene i Nancy Drew - dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV