Każde martwe marzenie: nowy Meekhan Roberta M. Wegnera już jest

Powieść Każde martwe marzenie, kolejny tom Opowieści z meekhańskiego pogranicza autorstwa Roberta M. Wegnera, trafiła właśnie do księgarń.

Powieść Każde martwe marzenie, kolejny tom Opowieści z meekhańskiego pogranicza autorstwa Roberta M. Wegnera, trafiła właśnie do księgarń.

Każde martwe marzenie. Opowieści z meekhańskiego pogranicza to już piąty cykl serii fantasy zatytułowanej Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Jej autor, Robert M. Wegner, oferuje czytelnikom rozbudowaną, wykreowaną z rozmachem i emocjami fabułę, w której losy zwykłych ludzi splatają się z rozgrywkami nadprzyrodzonych potęg, a jeden konflikt rodzi drugi. Są tu zarówno pokazane z rozmachem sceny batalistyczne, jak i historie pojedynczych postaci porwanych przez wichry wojny lub rozgrywki, których są mimowolnym uczestnikiem.

Jednocześnie wydawnictwo Powergraph zaprasza czytelników na premierowe spotkanie z Robertem M. Wegnerem. Odbędzie się ono w sobotę, 1 grudnia w klubokawiarni Kicia Kocia (Al. Stanów Zjednoczonych 68, Warszawa). Początek o godzinie 17:00.

opowiesci z meekhańskiego pogranicza. Każde martwe marzenie
Źródło: Powergraph

Oto opis powieści Każde martwe marzenie:

Deana d’Kllean, niegdyś Pieśniarka Pamięci i mistrzyni miecza, a dziś rządząca pustynnym księstwem wybranka Boga Ognia, stoi na progu wojny. Powstanie niewolników, które wybuchło u południowych granic państwa, zatacza coraz szersze kręgi. Genno Laskolnyk wraz ze swoim czaardanem wolnych jeźdźców wpada w sam środek wojny. Czego szuka wśród niewolników, którzy postanowili zrzucić jarzmo krwawych panów? Tymczasem tysiące mil na północ Czerwone Szóstki trafiają na tajemnicę, która pochłonęła już niejedną ofiarę. Czy odwaga górali ocali im życie?
Meekhan spływa krwią i wydaje się, że nic już nie powstrzyma płomienia, który ogarnia Imperium.

„Opowieści z meekhańskiego pogranicza” Roberta M. Wegnera to barwny, epicki fresk, w którym splatają się losy pełnokrwistych postaci, a ludzkie dramaty sąsiadują z intrygami bogów i tajemnicami sprzed tysięcy lat. Bestsellerowy cykl docenili czytelnicy nie tylko w Polsce, ale i w Rosji, gdzie „Opowieści…” zdobyły nagrodę najlepszej fantasy roku.

Źródło: Powergraph / fot. mikolajstarzynski.pl

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV