Przeczytaj w weekend

Kazuo Ishiguro powraca z powieścią „Pogrzebany olbrzym”

Jesienią szykuje się kolejna głośna premiera książkowa. Wydawnictwo Albatros właśnie zapowiedziało powieść "Pogrzebany olbrzym", której autorem jest Kazuo Ishiguro.

Jesienią szykuje się kolejna głośna premiera książkowa. Wydawnictwo Albatros właśnie zapowiedziało powieść "Pogrzebany olbrzym", której autorem jest Kazuo Ishiguro.

Buried Giant to pierwsza po dziesięciu latach literackiego milczenia, niecierpliwie wyczekiwana, powieść autora m.in. "Okruchów dnia" i podwójnego laureata Nagrody Bookera. Kazuo Ishiguro stworzył uniwersalną przypowieść o sile pamięci, zemście, miłości i wojnie.

Książka ukaże się 25 września nakładem wydawnictwa Albatros. Będzie liczyła 448 stron w twardej oprawie. Cena książki nie jest jeszcze znana.

Oto okładka  i nota powieści:

Źródło: Albatros
Źródło: Albatros

Po odejściu Rzymian Brytania popada w ruinę. Na szczęście ich zniknięcie oznacza też kres wojen, który do tej pory pustoszyły kraj.
Axl i Beatrice, para starszych Brytyjczyków, wyrusza w podróż przez mglistą, deszczową krainę z nadzieją na odnalezienie syna, którego nie widzieli od lat. Spodziewają się, że będą musieli stawić czoła niebezpieczeństwom, rzeczom dziwnym, a nawet nie z tego świata, ale nie wiedzą, że podróż ujawni też mroczna stronę ich związku, odsłoni sekrety, które utonęły w niepamięci

Źródło: Albatros

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV