Przeczytaj w weekend

Keanu Reeves mógł wystąpić w Death Stranding Hideo Kojimy [SDCC 2019]

Okazuje się, że nie tylko w Cyberpunku 2077 moglibyśmy zobaczyć Keanu Reevesa. Aktor mógł zagrać kluczową rolę w Death Stranding.

Okazuje się, że nie tylko w Cyberpunku 2077 moglibyśmy zobaczyć Keanu Reevesa. Aktor mógł zagrać kluczową rolę w Death Stranding.

Podczas San Diego Comic Con 2019 na jednym z paneli wystąpił Hideo Kojima oraz Nicolas Winding-Refn, reżyser filmu Drive, który również wystąpi w grze Death Stranding. Postać grana przez Winding-Refina to Heartman. Osoba ta cierpi na chorobę serca i musi zmagać się z usterką rozrusznika. Co 21 minut Heartman umiera na 3 minuty i znajduje się "po drugiej stronie", po czym wraca do żywych.

Kojima podczas panelu odniósł się również do postaci Silverhanda z Cyberpunk 2077, którą portretuje Keanu Reeves. Główny projektant gry i jej reżyser zdradził, że na etapie castingów do obsady polecono mu zaangażowanie w projekt właśnie kanadyjskiego aktora. Jednak Kojima odmówił, bo do tej roli chciał zaangażować Madsa Mikkelsena.

Zaprezentowano także oficjalny projekt okładki, który zdobić będzie pudełka z grą. Te na sklepowe półki trafią 8 listopada - tylko na PlayStation 4.

Death Stranding - okładkafot. twitter.com

 

Źródło: hollywoodreporter.com; twitter.com / fot.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV