Keanu Reeves kontra rosyjscy gangsterzy. Plakat i zdjęcia promujące film Siberia
Saban Films zaprezentowało kolejne materiały promujące nowy film akcji z Keanu Reevesem w roli głównej. Premiera w lipcu.


Siberia opowiada historię amerykańskiego handlarza diamentami, Lucasa, który wyrusza do Rosji, aby sprzedać rzadki, niebieski diament nieznanego pochodzenia. Kiedy transakcja kończy się fiaskiem, mężczyzna angażuje się w związek z rosyjską właścicielką kawiarni, Katyą w małym syberyjskim miasteczku. Gdy ich relacja staje się mocniejsza, handlarze diamentami nie dają o sobie zapomnieć. Pojawiły się zdjęcia oraz plakat promujące produkcję. Materiały możecie obejrzeć w poniższej galerii.
W obsadzie znaleźli się Keanu Reeves, Ana Ulrau, Pasha Lychnikoff, Molly Ringwald. Za kamerą stanął Matthew Ross. Premiera filmu 13 lipca.
Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: materiały prasowe



naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1979, kończy 46 lat
ur. 1960, kończy 65 lat
ur. 1955, kończy 70 lat
ur. 1983, kończy 42 lat
ur. 1966, kończy 59 lat

