Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

[Rzym 2018] Kiedy serial Wiedźmin? Netflix odpowiada

Na imprezie See What’s next Netflixa w Rzymie udało nam się zdobyć kilka informacji na temat nadchodzącego serialu na podstawie sagi Andrzeja Sapkowskiego.

W Rzymie trwa właśnie event Netflixa, na którym firma pokazuje swoje nowe produkcje. Jeden z paneli został poświęcony serialom realizowanym w Europie. Wśród nich znalazł się i Wiedźmin. W rozmowie z nami Erik Barmack, odpowiedzialny za europejskie seriale oryginalne, potwierdził, że produkcja będzie realizowana w całości w Europie. Jednak ekipa nie będzie ograniczać się jedynie do lokalizacji znajdujących się w Polsce. Twórcy będą podróżować po całej Europie Środkowej. Prace nad scenariuszem nie zostały jeszcze w pełni zakończone, trzeba go jeszcze doszlifować artystycznie.

-
-

Obecnie trwają poszukiwania odpowiednich plenerów. Gdy ten proces zostanie zakończony, rozpocznie się etap szukania obsady. Czemu taka kolejność? Barmack tłumaczy to przesuwającym się terminem rozpoczęcia zdjęć. Dopóki nie wiadomo, kiedy się zaczną, trudno zakontraktować aktorów i pozostawić ich w branżowym, czasowo nieokreślonym zawieszeniu.

Według Erika prace rozpoczną się pod koniec 2018 roku, najdalej na początku 2019. Co oznacza, że premiera odbędzie się najwcześniej w 2020 roku.

Źródło: naEKRANIE.pl / zdjęcie główne: Netflix

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
-

Władca Pierścieni – aktorzy kiedyś i…

Władca Pierścieni to legendarne dzieło J.R.R. Tolkiena, które doczekało się licznych adaptacji. Od pierwszego filmu…

Michał Kujawiński
-

Aquaman – kadry z filmu przed…

Do sieci trafiły zdjęcia przed i po nałożeniu efektów specjalnych do filmu Aquaman. Zobaczcie, jak…

Michał Kujawiński
weekend
-

Złote Maliny – farsa czy merytoryczne…

Oscary można krytykować i nabijać się z wyborów Akademii, ale większość filmowców na świecie marzy…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Supergirl: sezon 4, odcinek 12 –…

Twórcom serialu Supergirl najwidoczniej kończą się pomysły. Ostatnio sięgali po nawiązania do Hulka, teraz przyszła…

Ocena recenzenta:
2
Adam Siennica
-

Kapitan Marvel – Brie Larson prostuje…

Brie Larson gra tytułową rolę w filmie Kapitan Marvel. Ostatnie wypowiedzi aktorki wywołały negatywne reakcje…

Adam Siennica
-

Spider-Man: Daleko od domu – japoński…

Ruszyła promocja filmu Spider-Man: Daleko od domu w Japonii. Plakat pokazuje tytułowego superbohatera.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.