Repertuar kin Nowość Program TV

Pacific Rim i Altered Carbon jako anime. Netflix zamawia seriale

Pacific Rim i Altered Carbon powrócą w zupełnie nowej wersji - Netflix stworzy seriale anime na podstawie znanych produkcji. Poznajcie szczegóły.

Pacific Rim i Altered Carbon to głośne produkcje z ostatnich lat, z których jedna jest filmem pełnometrażowym o robotach i potworach, a druga widowiskowym serialem rozgrywającym się w przyszłości. Jak się okazuje, obydwie historie – lub poszczególne wątki z każdej z nich – mogą powrócić, ponieważ Netflix zamawia nowe seriale anime, które będą bazować między innymi na tych tytułach.

Nowiną podzielił się portal Deadline, który zapowiedział, że Netflix zamawia łącznie 5 nowych seriali anime. Poznajcie szczegóły każdego z nich:

  • Pacific Rim – nowy serial ma poszerzyć świat, który znamy z dwóch kinowych filmów. Ponownie zobaczymy walki między Jaegerami i Kaiju. Głównymi bohaterami będzie rodzeństwo – nastoletni idealista i jego naiwna siostra. Są oni zmuszeni pilotować opuszczonego Jaegera w poszukiwaniu swoich zaginionych rodziców. Showrunnerami są Craig Kyle (Thor: Ragnarok) i Greg Johnson (X-Men: Evolution).
  • Altered Carbon – akcja serialu anime rozegra się w tym samym świecie, w którym rozgrywa się serial aktorski Netflixa. Tym razem poznamy jednak zupełnie nowe wątki. Na razie szczegóły nie są znane – wiadomo, że produkcję stworzy studio Anima, a scenariusz napiszą Dai Sato (Cowboy Bebop) i Tsukasa Kondo.
  • Cagaster of an Insect Cage – to nowy serial anime ze studia Gonzo. Akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, gdzie tajemnicza choroba, Cagaster, zamienia ludzi w olbrzymie mordercze owady. Fabuła skupia się na parze, która stara się przetrwać. Reżyserem będzie Koichi Chigira.
  • Yasuke – serial, którego akcja rozegra się w rozdartej wojną Japonii, pełnej robotów i magii. Głównym bohaterem jest emerytowany ronin – po raz kolejny musi on dobyć swojego miecza, gdy przyjdzie mu przetransportować tajemnicze dziecko, na które polują mroczne siły. Twórcą i reżyserem jest LeSean Thomas, a muzykę stworzy Flying Lotus.
  • Trese – w tym serialu mityczne kreatury z filipińskiego folkloru żyją ukryte wśród ludzi. Młoda kobieta odkrywa, że w podziemiu wyrasta świat złożony z wrogich nadprzyrodzonych istot. Serial jest oparty na powieści graficznej pod tym samym tytułem.

-
-

Daty premier nie są jeszcze znane.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Gotuj się na Avengers: Koniec gry!…

Przed premierą filmu Avengers: Koniec gry chcemy Wam przedstawić listę gadżetów i artbooków, które mogą…

Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry to walka o…

Do sieci wyciekły nowe materiały promujące film Avengers: Koniec gry - mamy na nich okazję…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – co trzyma…

Drugi zwiastun filmu Avengers: Koniec gry może rzucać nowe światło na fabułę - istotne znaczenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Norbert Zaskórski
-

Once Upon a Time in Hollywood…

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny plakat promujący nowy film reżysera Pulp Fiction i Bękartów wojny.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.