Kłamca 2. Bóg marnotrawny – fantasy Jakuba Ćwieka w księgarniach

Do księgarń trafiło nowe wydanie drugiego tomu serii Kłamca, czyli książki Bóg marnotrawny. Przeczytajcie też jak Jakub Ćwiek wypowiada się o swojej serii.

Do księgarń trafiło nowe wydanie drugiego tomu serii Kłamca, czyli książki Bóg marnotrawny. Przeczytajcie też jak Jakub Ćwiek wypowiada się o swojej serii.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Dziś ukazało się nowe, poprawione wydanie książki Jakub Ćwiek zatytułowanej Kłamca 2. Bóg marnotrawny - czyli, jak sama nazwa wskazuje, drugiego tomu przygód nordyckiego boga oszustwa i kłamstwa, obecnie pełniącego funkcję cyngla na usługach aniołów.

Tym razem akcja misji Lokiego będzie miała miejsce m.in. w takich miejscach jak Barcelona, Arktyka, Nowy Jork czy Góry Skaliste w Kolorado. Kłamca będzie stosował różne, czasem nie do końca czyste sztuczki, ale podobnie działać będą jego pierzaści zwierzchnicy.

Kłamca 2. Bóg marnotrawny - okładka
Źródło: SQN

Jakub Ćwiek w ten sposób zapowiada książkę:

Zawsze mnie bawi, gdy spotykam kogoś, kto mówi mi: ja nie czytam fantastyki, ale w Kłamcy jest coś takiego, że wchłonąłem od razu! I oczywiście, że jest! Kiedy inspirujesz się najlepszymi, a do tego dokładasz dawkę szczerej, może nieco szurniętej pasji i dużo pracy, to musi przynieść efekt!
Umówmy się – to nie będzie najlepsza książka czy cykl, jaki przeczytasz w życiu. Ale jeżeli jest w Tobie szczerość popkulturowego dzieciaka, który klaszcze w dłonie, ilekroć Bruce Willis w Szklanej pułapce mówi „Ypikayey”, jeżeli próbowałeś kiedyś stepować w deszczu do słów Deszczowej piosenki i płaczesz za każdym razem, gdy Terminator tonie w kadzi z płynnym metalem – będziesz się bawił co najmniej bardzo dobrze. A potem przyjdziesz i powiesz: „Ja nie czytam fantastyki, ale…” i pogadamy sobie o szpagatach Van Damme’a i nigdy nieprzemijającej urodzie Michelle Pfeiffer.

Kłamca 2. Bóg marnotrawny trafił do sprzedaży nakładem wydawnictwa SQN. Książka liczy 320 stron w miękkiej oprawie, a jej cena została ustalona na 36,99 zł.

Źródło: SQN / fot. SQN

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV