Kolejni aktorzy w obsadzie „Crossbones”

Do regularnej obsady Crossbones, nowego serialu NBC o piratach dołączyli: David Hoflin i Yasmine Al Massri.

Do regularnej obsady Crossbones, nowego serialu NBC o piratach dołączyli: David Hoflin i Yasmine Al Massri.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Twórcą serialu jest Neil Cross (Luther), a główną rolę zagra John Malkovich, który wcieli się w przerażającego pirata Edwarda Teacha zwanego Czarnobrodym. Fabuła umiejscowiona zostanie w złotej erze pirackiej, czyli w latach 1715-1725. Bohaterami będą najsłynniejsi piraci, którzy w tamtych czasach stworzyli buntownicze państwo zwane "New Providence".

David Hoflin (Alcatraz) wcieli się w Vane'a pirackiego kapitana, który jest bezwzględnym mordercą i jednym z głównych złoczyńców w całym serialu. Z kolei Al Massri zagra Selmę, elegancką kobietę pochodzenia arabskiego, która jest sojuszniczką głównego bohatera - Czarnobrodego.

Premiera zaplanowana jest na midseason 2014, a zdjęcia do pierwszej serii ruszają właśnie w Puero Rico.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV