Kolejni aktorzy w serialu akcji Alana Balla

Ryann Shane (Lights Out) i Ben Cross ("Ben Hur") dołączyli do obsady serialu akcji stacji Cinemax pod tytułem "Banshee", który jest autorstwa Alana Balla, twórcy Czystej krwi.

Ryann Shane (Lights Out) i Ben Cross ("Ben Hur") dołączyli do obsady serialu akcji stacji Cinemax pod tytułem "Banshee", który jest autorstwa Alana Balla, twórcy Czystej krwi.

Adam Siennica

Adam Siennica

Akcja "Banshee" rozgrywa się w małym miasteczku w Pensylwanii. Bohaterem jest były skazaniec i ekspert w sztukach walki Lucas, który udaje zamordowanego szeryfa i wymierza swoją sprawiedliwość. Jednocześnie kontynuuje swoją kryminalną karierę, nawet gdy ściga go groźny gangster, którego zdradził wiele lat temu.

Jonathan Tropper i David Schickler napisali scenariusz. Greg Yaitanes, twórca Dr. House'a jest producentem wykonawczym.

Shane zagra buntowniczą córkę Carrie, dawnej miłości Lucasa. Cross (na zdjęciu) wcieli się w pana Rabbita, bezwzględnego ukraińskiego gangstera, który ściga Lucasa i Carrie od 15 lat.

W obsadzie są Anthony Starr, Ivana Milicevic, Rus Blackwell, Ulrich Thomsen, Matt Servitto, rieste Dunn, Daniel Ross Owens i Hoon Lee. Yaitanes wyreżysuje pilota.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV