Kolekcjoner kości jako serial. NBC zamawia odcinek pilotowy

NBC zamawia pilotowy odcinek serialu na podstawie powieści Kolekcjoner kości. Produkcja będzie nosić tytuł Lincoln.

NBC zamawia pilotowy odcinek serialu na podstawie powieści Kolekcjoner kości. Produkcja będzie nosić tytuł Lincoln.

Michalina Reda

Michalina Reda

The Bone Collector to tytuł, który wielu z nas kojarzy z filmem z 1999 roku, w którym wystąpili Denzel Washington i Angelina Jolie. Produkcja jest adaptacją powieści z 1997 roku pod tym samym tytułem, której autorem jest Jeffery Deaver. Głównym bohaterem jest Lincol Rhyme, sparaliżowany i pogrążony w depresji detektyw, któremu wraca chęć do życia po tym, jak zostaje zaangażowany w rozwiązanie nowej zagadki kryminalnej.

Zgodnie z nowymi informacjami, powieść Deavera doczeka się także wersji serialowej - NBC już zamówiło odcinek pilotowy. Nowy serial będzie nosić tytuł Lincoln (od imienia głównego bohatera), a jego scenarzystami będą VJ Boyd i Mark Bianculli (S.W.A.T.). Portal Deadline dysponuje już opisem fabuły, w którym czytamy:

Legendarny kryminolog sądowy, Lincol Rhyme, został ciężko ranny podczas polowania na seryjnego mordercę znanego jako Kolekcjoner kości. Gdy zabójca znów się pojawia, Lincoln jest proszony o pomoc w jego ujęciu - w tym celu nawiązuje współpracę z Amelią Sachs, młodą policjantką, która bierze udział w najgłośniejszych sprawach NYPD.

Na tę chwilę informacje castingowe i data premiery nie są znane. Będziemy informować o szczegółach.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV